1. Основні правила проживання
1.1. Бронювання номера здійснюється шляхом оформлення заявки на нашому сайті або ж по телефону.
1.2. Після оформлення заявки на бронювання Вам буде відправлений документ "Попереднє бронювання" з кінцевою датою для підтвердження бронювання та внесення 30% завдатку.
1.3. Попереднє бронювання вважається дійсним до зазначеної в ньому дати. У разі несвоєчасного внесення завдатку бронь анулюється (за замовчуванням 3 дні).
1.4. Оплата вважається виробленої в момент зарахування грошових коштів. Підтвердженням зарахування оплати вважається відправлений документ "підтвердження бронювання" на ім'я Гостя на електронну пошту.
1.5. Оплата розрахунку вартості проживання підтверджує згоду Гостя з усіма правилами проживання ЦО “Жемчужины Азовья”.

2. Правила розміщення

2.1. Розміщення Гостя проводиться в день заїзду о 14:00. Час виїзду 12.00. Мінімальний заїзд складає 2-е суток.
2.2. Можливість раннього поселення або пізнього виїзду уточнюються з менеджером з бронювання, і оплачуються згідно чинного прейскуранта.
2.3. При заселенні Гість надає паспорт, свідоцтво про народження дитини та "Підтвердження бронювання".
2.4. Перебування в номері без попередньої оплати не допускається, в тому числі і при продовженні проживання.
2.5. Для організації комфортного відпочинку на території ЦО «Жемчужина Азовья» необхідно дотримуватися тиші після 23:00.
2.6. Просимо берегти майно ЦО «Жемчужина Азовья», передане в тимчасове користування. У разі нанесення шкоди Гість зобов'язується відшкодувати 100% збитку, заподіяного майну ЦО «Жемчужина Азовья».
2.7. При виїзді з ЦО «Жемчужина Азовья» здати номер покоївки. Після здачі номера необхідно підійти до адміністратора для проведення остаточних розрахунків.

3. Домашні тварини

3.1. Розміщення з домашніми тваринами та птахами на території ЦО «Жемчужина Азовья» заборонено.

4. Куріння

4.1. Куріння в номерах та інших приміщеннях ЦО «Жемчужина Азовья» запрещено.
4.2. Куріння на території комплексу дозволяється в строго відведених для цього місцях.

5. Правила безпеки

5.1. Гості, які перебувають на території ЦО «Жемчужина Азовья» зобов'язані самостійно стежити за своїми речами і не залишати їх без нагляду в громадських місцях, включаючи пляж.
5.2. Адміністрація забезпечує на території ЦО «Жемчужина Азовья» пропускний режим і виробляє відеоспостереження, однак не несе відповідальність за збереження речей наших Гостей.
5.3. На території комплексу забороняється розводити багаття та інші джерела відкритого вогню, крім спеціально передбачених місць - "Мангал".
5.4. Забороняється зберігання і несанкціоноване використання піротехнічних виробів.
5.5. Просимо дотримуватися правил безпеки на воді. Відповідальність за неповнолітніх дітей несуть їхні батьки.
5.6. Аніматори лише допомагають організувати дозвілля, відповідальність за дітей несуть батьки.
5.7. У зв'язку з підвищеним навантаженням на електромережу в літню пору, в кімнатах рекомендується використовувати тільки ті електроприлади, якими вони обладнані (або за погодженням з адміністрацією). Недотримання цього правила може призвести до виходу з ладу включених електроприладів або електромережі, а також займання. Гість несе персональну відповідальність за використання особистих електроприладів і всі негативні наслідки, пов'язані з їх використанням.
5.8. У разі виявлення вогню, диму або його запаху Гість зобов'язаний вжити заходів щодо виведення людей з даного приміщення, а також сусідніх кімнат і в терміновому порядку повідомити адміністратора або охоронцеві, вказавши місце загоряння.

6. Транспортна дисципліна

6.1. Адміністрація по заявці Гостя забезпечує наявність на території ЦО «Жемчужина Азовья» вільного місця для розміщення транспортного засобу Гостя.
6.2. У разі пошкодження транспортного засобу, що перебуває на території ЦО «Жемчужина Азовья» відповідальність, несе особа, яка його зашкодило.
6.3. На території ЦО «Жемчужина Азовья» поширюється дія Правил дорожнього руху України (п. 10.1.).
6.4. Якщо в результаті порушення ПДР України, випадкових, або навмисних дій, третім особам буде завдано матеріальної чи моральної шкоди, а також шкоди здоров'ю, відповідальність несе особа, яка завдала шкоди. Адміністрація ЦО «Жемчужина Азовья» в подібних випадках сприяє потерпілим в пошуку винної особи.

7. Правила поведінки

7.1. Адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні на території ЦО «Жемчужина Азовья» в разі:
а) порушення даних правил;
б) систематичне порушення загальноприйнятих правил поведінки в громадських місцях і житлових приміщеннях;
в) навмисного псування майна ЦО «Жемчужина Азовья» або третіх осіб;
г) надмірного вживання алкогольних напоїв або інших речовин, при наявності достатніх підстав вважати, що подібна поведінка може загрожувати душевного спокою, життю і здоров'ю третіх осіб.

8. Правила в разі анулювання бронювання та повернення завдатку

8.1. У разі анулювання бронювання менше ніж за 14 діб до моменту заїзду; не повертається завдаток за першу добу.
8.2. При достроковому виїзді не повертається сума в розмірі вартості 3-х діб.

9. Згода на обробку персональних даних

9.1 Гість, оформляючи заявку на сайті https://azov-mariupol.com.ua (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до Законом України "Про захист персональних даних" . Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у оператора за телефонами Сайту.

9.2 Гість дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:
а) дана згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації;
б) згода поширюється на наступну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, електронна пошта, фото / відео матеріали, створені оператором Сайту, Адміністратором, фотографом / відеооператором під час надання послуг Гостю;
в) згоду на обробку персональних даних дається, з метою надання відповіді на заявку Гостя, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Гостя, проведення опитувань і маркетингових досліджень;
г) Гість, надає Сайту право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу;

9.3 Персональні дані обробляються оператором до завершення всіх необхідних процедур. Обробка може бути припинена за запитом Гостя на електронну пошту: info@azov-mariupol.com.ua

9.4. Гість підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

9.5. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.9.3 даного документа.