<p>Ваш браузер не підтримує iframe, поновіть ласка браузер.</p>

 

Розваги для вас і ваших діток - або анімація - це одна з важливих складових якісного сімейного відпочинку. Ми віримо в те, що у кожного є своє покликання. І наше - дарувати вам радість!

В 2017р. ми вирішили створити новий проект "Щаслива і здорова сім'я!" Мета проекту - створення дивовижної атмосфери душевності, взаєморозуміння і творчості. І у нас це ВИЙШЛО !!!

Ми вдячні вам, дорогі наші гості, за вашу активність, вміння відпочивати, радіти життю і найголовніше за те, що ви цього вчіть своїх діток!

Аніматори ЦО "Перлина Азов'я" - люди, які обожнюють свою професію. Вони з превеликим задоволенням працюють для вас, заповнюючи відпочинок найбільш цікавими і такими, що запам'ятовуються емоціями. Починаючи від ранкової зарядки, ігор на пляжі, вистав за вашою участю, загадуванням бажань, вечірніх посиденьок біля вогнища, чаювань і дискотек. Разом, ми із задоволенням ходили в похід, складали гімн "Перлини Азов'я", робили "Доріжку Здоров'я", "Стіну Бажань", кидали пляшку з записками в море і запускали повітряні ліхтарики в небо. Ми мріяли і бажали один одному всього найкращого, світлого, чистого і сподівалися на нові зустрічі!

Нам подобається дарувати хлопцям казку. Наш садочок "Казка" - це справжня планета для розваги дітей. Як намалювати картину? Що буде, якщо змішати кілька фарб? Як виходять смішні фігурки з різних шматочків кольорового паперу? Тут знають, як зробити так, щоб кожному було весело і цікаво.

А для ігор на свіжому повітрі, Центр відпочинку пропонує дві ігрові майданчики:

1. Для самих маленьких - гойдалки, вертоліт і корабель;

2. Для дітей постарше - дитяче містечко (гірка, гойдалка, рукоход, "шведська стінка", гімнастичні кільця, турнік, канат, балансир, будиночок, гойдалки з навісом для дорослих).

Діти змагаються, малюють, ліплять, веселяться, співають, беруть участь в дитячих костюмованих виставах, за участю казкових персонажів, танцюють на запальних дискотеках. А ростові ляльки Міккі Маус і Мінні Маус дарують атмосферу доброти і зможуть розвеселити навіть найсерйозніших малюків.

У нас також, проводяться індивідуальні дитячі свята. Всі програми днів народження костюмовані, під кожну програму є відповідний ігровий реквізит.

Тут, на відпочинку, ви зможете стати і глядачами, і суддями, і учасниками, і цінителями талантів своїх діток.

Хочете бути щасливим? Подаруйте собі сміх і радість в улюблених очах своїх дітей! А їм - веселий незабутнє свято!