Наш клімат дуже благотворно впливає на нервову, ендокринну і серцево-судинну систему, завдяки насиченню повітря цілющими елементами - йодом, бромом і кальцієм. І якщо, після скасування карантину, постає питання про відновлення організму після тривалого ув'язнення вдома, і гострої нестачі сонця і вітамінів, відпочинок в ЦО Перлина Азов'я стане ідеальним варіантом для зміцнення імунітету всієї родини.

У нас здійснюється доставка харчування в номери в закритих одноразових боксах, весь обслуговуючий персонал працює в захисних масках і рукавичках.

На регулярній основі ми проводимо обробку нашої території безпечними професійними засобами. Щодня обробляються дитячі майданчики, альтанки і павільйони. Також проводиться кварцування номерів і обробка дверних ручок та інших поверхонь.

Загоряючи під теплим сонечком, під ласкавий шум прибою, ви зможете відновити свої сили, до ваших послуг індивідуальний, що охороняється пляж з шезлонгами, парасольками і тіньовим навісом і великий зелений парк з відокремленими місцями для відпочинку.

Приїжджайте до нас за оздоровленням та будьте завжди здорові!

Незважаючи на ситуацію, що склалася із захворюваністю COVID-19, лікарі все-таки рекомендують сонячні ванни і морський клімат, зокрема відомий лікар-педіатр Комаровський недавно, в своєму зверненні на YouTube, заявив, що поїздки на море цілком можливі і потрібні, і він сам планує подібну подорож.