Ювілей і торжества

ЦО "Жемчужина Азовья" запрошує Вас відзначити ювілей, День народження, весільну церемонію або будь-яку тематичну вечірку. Дружні стосунки, особливо в сім'ї - це велике щастя. Але будь-яке почуття вимагає підкріплення, частих зустрічей і спілкування. А що може бути краще для зустрічі родичів і друзів, ніж сімейні свята за великим столом, зі сміхом, жартами та веселощами.

Дитяче свято

Дитяче свято - це завжди веселий захід, де відпочивають і дорослі і діти! Це відмінне місце, де можна зібрати всіх друзів Вашої дитини і їх батьків. Головна мета свята - це подарувати дитині кілька годин казки, веселих ігор та море незабутніх спогадів! Ну і звичайно ж святковий стіл зі всілякими смаколиками та солодощами.

Ваша майбутнє весілля на БЕРЕЗІ МОРЯ

Весілля - це найважливіше і радісна подія для закоханих. Ми хочемо, щоб цей день Ви запам'ятали назавжди! Тільки уявіть романтична виїзна реєстрація на тлі моря, стильний фуршет і номер, в якому можна провести першу шлюбну ніч.

Наші ландшафтні дизайнери гарненько попрацювали над тим, щоб Ви і Ваші гості змогли насолодитися пейзажами. Фотографи завжди приходять в захват від великої кількості чудових композицій на території.

Весілля в ЦО "Перлина Азов'я" - це:
- Виїзна реєстрація.
- Номер для молодят.
- Фотосесія у нас на території, в номері для молодят і на березі моря. Також можна зняти збори нареченої і викуп.
- Прикраса та декорування території і номера у весільній тематиці.

Корпоративна вечірка

Вцей непростий час, мудрі керівники ще більше піклуються про компанію та співробітників! Організувати виїзний захід для командного відпочинку - дуже правильне управлінське рішення. Ми чекаємо Вас в "Жемчужина Азовья", де Ви зможете разом зі своїми колегами відпочити, перезавантажитися і отримати величезну порцію позитиву!